Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
539
1307
509

+798

Wszystkich
Wszystkich 1 253 716

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Zajęcia pozalekcyjne

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W I półroczu ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas/miejsce

Kółko biologiczne

Grażyna Bochniak

Poniedziałek 8 lekcja

 

Kółko chemiczne

Jolanta Armata

Piątek, 7 lekcja

 

Zajęcia wyrównawcze

Jolanta Armata

Poniedziałek, 7 lekcja

 

Zajęcia artystyczne

Dorota Lasota

Środa , 7 lekcja

 

Kółko języka niemieckiego

Jolanta Pietruszka

 

Wtorek, 8 lekcja

Środa, 8 lekcja

Przygotowanie do egzaminu z j. niemieckiego

Jolanta Pietruszka

Poniedziałek, 8 lekcja

Zajęcia wyrównawcze

Anna Czech

Piątek, 8 lekcja

 

Przygotowanie do egzaminu

Bożena Tomasik

Środa,8 lekcja

Zajęcia wyrównawcze

Bożena Tomasik

Czwartek, 7 lekcja kl.III

 

Zajęcia wyrównawcze

Agnieszka Mokrzyńska

Środa 7 lekcja kl I

Środa, 8 lekcja kl.II

Kółko historyczne

Renata Janik

 

Poniedziałek, 8 lekcja kl.II

Czwartek, 8 lekcja kl.III

Kółko informatyczne

 

Małgorzata Dudek

Poniedziałek,8 lekcja           

Kółko z języka polskiego

Elżbieta Krawiec

Czwartek, 7 lekcja kl.IIIa

 

Kółko dziennikarskie

Alicja Lewandowska

Środa, 7 lekcja

(co 2 tydzień)

Kółko teatralne

Alicja Lewandowska

Czwartek, 7- 8 lekcja

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Alicja Lewandowska

Wtorek, 8 lekcja kl. I i IIa

Klub Turysty Górskiego GOT

Alicja Lewandowska

Środa, 8 lekcja raz w miesiącu

Koło Przyjaciół Schroniska „Wesoły Kundelek” w Lesku

Alicja Lewandowska

Środa, 7 lekcja raz w miesiącu

Kółko geograficzne

Elżbieta Mądry

Wtorek, 8 lekcja

 

Kurs pierwszej pomocy

Ryszard Wolan

Co drugi piątek, 8 lekcja

 

SKS koszykówka chłopców

Ryszard Wolan

 

Czwartek, 14.30 – 16.00

 

SKS piłka siatkowa dziewcząt

Ryszard Grzyb

Środa, 14.30 – 16.00

 

 

 

Doradztwo zawodowe

Sylwia Górecka

Cały rok szkolny według potrzeb

Zajęcia wyrównawcze, przygotowanie do konkursu z j. angielskiego

Dariusz Skowroński

Czwartek, 14.30 -15.45

Kółko fotograficzne

Dariusz Skowroński

Środa, 8 lekcja

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

I.                   Koła zainteresowań

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas/miejsce

 

Studio dziennikarskie

 

Alicja Lewandowska

 

Na bieżąco, wg uzgodnień z grupą

 

Klub Aktywnego Turysty Górskiego

 

Alicja Lewandowska

 

Na bieżąco, wg uzgodnień z grupą

 

Kółko biologiczne

 

Elżbieta Klus

 

wtorek, 7 lekcja

 

 

Kółko chemiczne

 

Jolanta Armata

 

środa, 8 lekcja

 

 

Kółko historyczne

 

Małgorzata Berezik

 

 

czwartek, 7 lekcja

środa, 6,7 lekcja

poniedziałek, 7 lekcja

 

Kółko informatyczne

 

 

Małgorzata Dudek

 

wtorek, 8 lekcja

Kółko polonistyczne

 

Edyta Szewczyk

Wtorek, 7. lekcja

 

Zespół wokalno- instrumentalny

 

Elżbieta Klus

 

piątek, 7 lekcja

 

Kurs pierwszej pomocy

 

Ryszard Wolan

 

Co drugi piątek 14.20

 

 

Kółko języka niemieckiego

 

Jolanta Pietruszka

 

Poniedziałek, 8 lekcja

Wtorek, 2 lekcja dla klas I

 

 

Kółko ministranckie

 

 

Ks. Leszek Gocek

 

Poniedziałek , 16.00

 

 

Szkolny Klub Wolontariusza

 

 

Anna Sopata

Anna Krzywińska

 

Wtorek

Kółko geograficzne- regionalne

Elżbieta Mądry

środa, 7. lekcja

II.                Zajęcia wyrównawcze

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas/miejsce

 

Język polski                    

 

Alicja Lewandowska

 

 

Elżbieta Krawiec

 

 

 

Edyta Szewczyk

 

środa, 7. Lekcja dla klasy Ia

 

 

poniedziałek, 1 lekcja kl. 1b,c

wtorek, 1 lekcja kl.1b,c

 

konsultacje: środa-czwartek 7. 30- 8:00

 

 

 

Matematyka

 

Bożena Tomasik

 

 

Agnieszka Mokrzyńska

 

 

poniedziałek ,7 lekcja , kl. II

wtorek, 7 lekcja, kl I

 

poniedziałek, 8 lekcja, Ia

 

Język angielski

 

 

Krzysztof Tomasik

 

Dariusz Skowroński

 

 

poniedziałek, 8 lekcja

 

czwartek, 8 lekcja

 

Geografia

 

 

Elżbieta Mądry

 

piątek, 7. lekcja

 

III.             Zajęcia rekreacyjno- sportowe

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas/miejsce

 

Piłka siatkowa dziewcząt

 

Ryszard Grzyb

 

 

czwartek godz. 15.15 -16.45

 

 

SKS chłopców

 

Ryszard Wolan

 

środa godz. 15.15 – 16.45

 

IV.              Zajęcia specjalistyczne

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas/miejsce

 

 

Indywidualny program nauki dla ucznia zdolnego

 

 

Agnieszka Mokrzyńska

 

Jolanta Pietruszka

 

Jolanta Armata

 

Czwartek, 7 lekcja

 

Piątek, 8 lekcja

 

Poniedziałek, 8 lekcja

 

V.                 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas/miejsce

 

język polski kl. IIIc

 

Elżbieta Krawiec

 

środa, 7 lekcja

 

 

Język angielski

 

Krzysztof Tomasik

 

Dariusz Skowroński

 

 

czwartek, 8 lekcja

 

piątek, 5 lub 7 lekcja

 

Język niemiecki

 

 

Jolanta Pietruszka

 

Środa, 8. lekcja

 TRASY RAJDÓW od 2011 r.

9 listopada 2011r.

Rajd do Źródeł Sanu

TRASY RAJDÓW DO KSIĄŻECZEK GOT

22 października 2013r.

Z Mucznego na Bukowe Berdo, następnie przez Krzemień na Tarnicę, z Tarnicy do Wołosatego

14 maja 2014r

przejście górskie żółtym szlakiem z Bereżek do pięknie schroniska "Koliba" na Przełęczy Przysłup (785 m n.p.m.). Następnie zielonym szlakiem do Połoniny Caryńskiej 1239 m n.p.m. Zejście do Ustrzyk Górnych.

Wrzesień 2014r.

Lesko- Nasiczne- Dwernik Kamień- Wodospad na Hylatym- Zatwarnica. Przeszliśmy fragmentem ścieżki spacerowej- edukacyjnej Przysłup Caryński- Krywe. Obejrzeliśmy cerkiew w Chmielu z najstarszą kamienną płytą nagrobną i piękne kaskady na Sanie

2 czerwca 2015r.

przejście górskie : Przełęcz Wyżniańska- Mała Rawka(1272 m- Wielka Rawka(1307 m)- Krzemieniec (Kremenaros- 1221 m)- ścieżka przyrodnicza Wielka Rawka (szlak niebieski)- Ustrzyki Górne. 

28 października 2015r.

przejście górskie : Wołosate - Przełęcz Bukowska – Rozsypaniec, Halicz (1333 m n.m.p.m), przełęcz Goprowska (1160m n.p.m.) - przełęcz pod Tarnicą (1286m n.p.m.)- Tarnica (1346 m n.p.m.)- Wołosate.