Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1996
1852
2005

-153

Wszystkich
Wszystkich 1 657 880

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Uczniowski Klub Sportowy San

 Trofea i dyplomy z zawodów UKS "SAN"

 

Od 20.11.2002 roku działa przy Publicznym Gimnazjum w Lesku uczniowski klub sportowy „SAN”. Powołany został w celu planowania i organizowania zajęć sportowych, angażowania wszystkich uczniów do różnorodnych form aktywności ruchowej, organizowania działalności sportowej ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych oraz propagowania zdrowego stylu życia.

UKS „SAN” prowadzi zajęcia z piłki siatkowej chłopców i dziewcząt.

Drużyna chłopców uczestniczyła w rozgrywkach III i IV ligi organizowanych przez PWZPS w Rzeszowie. Od 2003 roku do 2010 roku, zdobywając raz mistrzostw IV ligi i awansowała do III. Jednym z większych sukcesów drużyny męskiej było zajęcie II miejsca w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej w Debreczynie.

Obecnie klub prowadzi dwie grupy dziewcząt w rozgrywkach ligowych młodziczek i kadetek organizowanych przez PWZPS w Rzeszowie. Jednym z większych sukcesów jest awans młodziczek do najlepszej szóstki województwa podkarpackiego na 20 drużyn w 2013r.

Kolejnym sukcesem młodziczek było zajęcie III miejsca w międzynarodowym turnieju w Primorsku w 2013r. Następnie w 2014 r. drużyna kadetek zajęła II miejsce w tym samym turnieju. Drużyny dziewcząt oprócz uczestnictwa w lidze startują w różnych turniejach zarówno w kraju (Łańcut, Jasło, Jędrzejów, Ustrzyki, Piwniczna, Rytro, itp.) oraz za granicą ( Debreczyn, Satu Mare, Nagykallo, Svdnik, Levoca, Nyirbator, Trebiszow, Ocna mures, Sambor, Humenne, Snina itp.)Drużyny żeńskie w trakcie turniejów międzynarodowych miały okazję grać ze swoimi rówieśniczkami z takich krajów jak : Rosja, Ukraina, Grecja, Rumunia, Gruzja, Węgry, Słowacja, Finlandia, Estonia, Litwa, Kazachstan, Bułgaria, Łotwa, Kosowa a nawet z Afganistanem. Dzięki sportowi drużyna zwiedziła wiele pięknych i ciekawych krajów. W czasie wakacji drużyny korzystają z możliwości wyjazdów na obozy sportowe (Węgry, Bułgaria, Rumunia i Polska). Klub korzysta z dotacji przyznawanej przez Gminę Lesko oraz sponsorów.

 

 

Trenerzy: 

-Stanisław Hadam

-Witold Czawa 

-Sławomir Dydacki   

 

 Drużyna młodziczek:

 1. Czawa Aleksandra -Kapitan

 2. Tylka Zuzanna

 3. Wasylewicz Sandra

 4. Michałek Wiktoria

 5. Podstawska Gabriela

 6. Podstawska Ewelina 

 7. Żebracka Emilia

 8. Hołub Wiktoria 

 9. Mularz Karolina 

 10. Czenczek Julia 

 11. Kucharyk Aneta 

 12. Kucharyk Izabela 

 13. Kotlarczyk Karolina 

 14. Dryja Aleksandra 

 15. Dryja Magdalena 

 16. Misiewicz Oliwia

 
 
Drużyna kadetek: 
 1. Tylka Aleksandra -Kapitan

 2. Tylka Karolina

 3. Mamrowicz Monika

 4. Gawor Urszula

 5. Baraniewicz Julita

 6. Rajchel Natalia

 7. Krzywowiąza Aleksandra

 8. Kotyła Zuzanna

 9. Tkacz Martyna

 10. Szewczyk Oliwia

 11. Kłys Kinga

 12. Jankojć Laura

 13. Ochyra Karolina

 14. Sosenkiewicz Marta

 15. Romanek Marta