Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
538
1307
509

+798

Wszystkich
Wszystkich 1 253 715

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Tematy projektów z lat ubiegłych
Grupy projektowe klasy II- rok szkolny 2014/2015

„ Wykorzystanie walorów Leska i okolic w promocji zdrowego trybu życia.”  

1. Kinga Szramowiat

2. Magdalena Szmyd

3. Jakub Mastalerz

4. Piotr Baraniewicz

5. Grzegorz Balawajder

6. Jakub Usyk

Opiekun: Ryszard Wolan

„I ty możesz zostać wolontariuszem! Jak zorganizować wolontariat w naszej szkole?”

1. Klaudia Folta

2. Monika Leśniak

3. Kinga Piaskowy

4. Patrycja Bobala

5. Oliwia Szewczyk

6. Aleksandra Mądry

Opiekun: Anna Sopata

 

„Jak wykonać turystyczną mapę Leska i okolic?”

1. Kacper Kaliniecki

2. Mateusz Toczek

3. Hubert Usyk

4. Jakub Polakiewicz

5. Sebastian Seryłło

Opiekun: Elżbieta Mądry

 Czy znasz historię swojej szkoły?”

1. Marek Jarosz

2. Mateusz Wójcik

3. Paweł Otta

4. Eryk Majka

5. Damian Pasek

Opiekun: Małgorzata Berezik

,,Czy historię leskiego i sobieńskiego zamku można przedstawić w formie komiksu?”

1. Miłosz Kuzio

2. Przemysław Woźny

3. Brygida Szramowiat

4. Julia Latusek

5. Luisa Baraniewicz

Opiekun: Edyta Szewczyk

„Jak odszukać symetrię w architekturze i przyrodzie?”

1. Jakub Dybaś

2. Filip Fijałka

3. Szymon Grzybowski

4. Krystian Kulig

5. Jakub Machaj

      Opiekun: Agnieszka Mokrzyńska

 

„ What about singing ?- jak zorganizować konkurs piosenki anglojęzycznej?”

1. Kamila Miętus

2. Nina Śliwińska

3. Wioletta Mysza

4. Sylwia Sadowska

5. Izabela Wojtasiewicz

6. Wiktoria Tocka

Opiekun: Dariusz Skowroński

 „Organizujemy Święto Matematyki w naszej szkole”

1. Aneta Fedorowiat

2. Gabriela Kierepka

3. Julia Kustra

4. Dawid Ważny

5. Aleksandra Czurczak

Opiekun: Bożena Tomasik

 

„ Sprawiedliwy Wśród Narodów świata-Józef  Zwonarz. Jak upowszechnić wśród młodzieży  historię ratowania żydowskiej rodziny w Lesku w czasie II wojny światowej?”

1. Oliwia Biodrowicz

2. Wiktoria Biodrowicz

3. Michał Ziembański

4. Wiktoria Tworzydlak

      Opiekun: Krzysztof Tomasik

„Teraz Twój ruch! Jak przygotować zestaw ćwiczeń potrzebnych do utrzymania prawidłowej postawy ciała?”

1. Diana Zasępa

2. Klaudia Telenga

3. Dominika Bończak

4. Maciej Usyk

5. Michał Rządca

Opiekun: Ryszard Grzyb      
 
 
 
Grupy projektowe klasy II- rok szkolny 2013/2014

Alicja Lewandowska- „Projekt Uczeń online. Nowoczesne technologie w szkole”

1.    Maksymilian Giermak- IIa
2.    Dawid Gładysz- IIa
3.    Radosław Hańczyk- IId
4.    Paulina Hawryłko- IIb
5.    Patryk Janas- IIa
6.    Klaudia Janiczek- IId
7.    Katarzyna Kachniarz- IIb
8.    Melania Kieras- IId
9.    Emilia Kruk- IId
10.    Katarzyna Kseniak- IIb
11.    Karolina Malak- IId
12.    Anna Nosek- IIb
13.    Konrad Urban- IIc
14.    Daria Wątor- IId
15.    Weronika Ziemiańska- IIb


Jolanta Armata- „Projekt Młode Bieszczady”

1.    Paulina Baran- IIa
2.    Ewelina Buczek- IIc
3.    Karina Doniec- IIb
4.    Julita Dudzik- IIa
5.    Klaudia Janiczek- IId
6.    Melania Kieras- IId
7.    Anna Nosek- IIb
8.    Jakub Strzemecki- IId
9.    Maciej Czurczak- IId

Anna Krzywińska- „ Jak rozwinąć działalność Koła Przyjaciół Biblioteki?”

1.    Roksana Bobak- IIc
2.    Kamila Płaszczyniec- IIc
3.    Karina Typrowicz- IIc
4.    Kamil Paszkiewicz- IIc
5.    Martyna Mazgaj- IIb
6.    Dominika Jarosz- IIa

Małgorzata Dudek- „ Jak i dlaczego powstają pioruny?”

1.    Bartosz Małek- IIb
2.    Jakub Mazurkiewicz- IIb
3.    Bartosz Maślak- IIc
4.    Karina Doniec- IIb
5.    Maciej Stelmach- IIa

Grzegorz Nycz- ”Zdrowe odżywianie- co jeść,  a czego unikać?”

1.    Norbert Słotwiński-  IId
2.    Adam Franczak- IId
3.    Paulina Pecka- IId
4.    Jakub Strzemecki- IId
5.    Patryk  Seryłło-  IIa
6.    Izabela Wojtasiewicz- IIa

Jolanta Pietruszka- projekt „Potrafię, wiem, znam, radę sobie dam”- grupa Alfa 1

1.    Marcin Czmyr- IId
2.    Jędrzej Głowa- IId
3.    Robert Kaim-IId
4.    Jakub Krzywiński- IId
5.    Jakub Stach- IId
6.    Urszula Gawor- IId
7.    Klaudia Janiczek- IId
8.    Martyna Tkacz- IId
9.    Daria Wątor- IId
10.    Aleksandra Tylka-IIb
11.    Karol Podkalicki- IId
12.    Karolina Tylka- IIb
13.    Wiktoria Podgórska- IId

Jolanta Pietruszka- projekt „Potrafię, wiem, znam, radę sobie dam”- grupa Omega 3

1.    Jakub Fuks- IIa
2.    Damian Kuc- IIa
3.    Jacek Seryłło- IIa
4.    Sara Szewczyk- IIa
5.    Magdalena Mularz- IIb
6.    Radosław Mularz- IIb
7.    Arkadiusz Rypyść- IIb
8.    Marta Romanek- IIb
9.    Kacper Dunaj- IIb
10.    Hubert Mazgaj- IIb
11.    Katarzyna Gawor- IId
12.    Patrycja Grządziel- IIa

Dorota Lasota- projekt „Potrafię, wiem, znam, radę sobie dam”- grupa Alfa 2

1.    Agnieszka Bogdan- IIa
2.    Dawid Gerbisz- IIa
3.    Łukasz Pieńkowski- IIa
4.    Kacper Górecki- IIb
5.    Martyna Mazgaj- IIb
6.    Anna Nosek- IIb
7.    Michał Prawda- IIb
8.    Anna Ziobro- IIb
9.    Karol Osadczuk- IIa
10.    Katarzyna Kachniarz- IIb
11.    Dominika Beluch- IIa
12.    Karol Petka- IIb
13.    Aleksandra Opałka- IIa

Agnieszka Biernacka- projekt „Potrafię, wiem, znam, radę sobie dam”- Grupa Omega 2

1.    Olaf Barnaś- IIc
2.    Tomasz Łeszega- IIc
3.    Jakub Stawiarski- IIc
4.    Damian Ziembański- IIc
5.    Damian Mularz- IIc
6.    Wiktoria Baraniewicz- IIc
7.    Aleksandra Opar- IIc
8.    Adam Baraniewicz- IIc
9.    Ewelina Buczek- IIc
10.    Jagoda Wójcicka- IIc
11.    Damian Mokrzyński- IIc

Elżbieta Klus- projekt ekologiczny „Aktywni dla klimatu”- grupa „Planeta Ziemia”

1.    Emilia Kruk- IId
2.    Sandra Pachołek- IId
3.    Maksymilian Kabaj- IId
4.    Dawid Seroczyński- IId
5.    Krystian Nykiel- IId


Sylwia Górecka- ogólnopolski projekt profilaktyczny ”Palenie jest słabe”. 
Projekt zrealizowany

1.    Dominika Beluch- IIa
2.    Paulina Baran- IIb
3.    Dawid Gerbisz- IIa
4.    Klaudia Borowy- IIa
5.    Klaudia Podkalicka- IIa 
Grupy projektowe klasy III- 2013/2014

Elżbieta Mądry- „ Czy grożą nam ekstremalne zjawiska pogodowe?”

Patryk Adamiak

Klasa IIIc

Kamil Mastalerz

Klasa IIIc

Martyna Stach

Klasa IIIc

Dawid Szymański

Klasa IIIc

Klaudia Watras

Klasa IIIc

Aleksandra Stram

Klasa IIIc

 

Małgorzata Berezik-„ Jak założyć własną firmę?”

Kamil Wnęk

                       Klasa IIIa

Paweł Łeszega

                       Klasa IIIc

Tomasz Nowak

                      Klasa IIIc

Łukasz Kalemba

                      Klasa IIIb

Dominik Domański

                      Klasa IIIb

 

Sylwia Lenkiewicz- Konik-„ Szwajcaria- kraj wart zwiedzania”

Kornela Droździk

                      Klasa IIIc

Oliwia Kosińska

                      Klasa IIIa

Karolina Wójtowicz

                      Klasa IIIc

Magdalena Wojtanowska

                      Klasa IIIc

Paulina Jastrząb

                      Klasa IIIa

 

Agnieszka Lenart- „ Czy znasz atrakcje turystyczne Berlina?”

Bartek Kabala

                      Klasa IIIc

Aleksandra Kwiatanowska

                      Klasa IIIb 

Julia Kosiek

                      Klasa IIIb

Kinga Bobak

                      Klasa IIIc

Jakub Kwilman

                      Klasa IIIb

 

 

Elżbieta Klus-„Jak przygotować  obchody Dni Ziemi?”

Agnieszka Wiater

                     Klasa IIIa  

Bartek Krajewski

                     Klasa IIIc

Patrycja Paździorna

                     Klasa IIIc

Szymon Tobolewski

                     Klasa IIIb

Rafał Wiśniowski

                     Klasa IIIb

Katarzyna Zygmunt

                     Klasa IIIc

 

 

 

Jolanta Armata-„Jak przygotować i zorganizować wybory do SU-projekt „ Młode Bieszczady”

Justyna Otta

                      Klasa IIIc

Agnieszka Piszko

                      Klasa IIIc

Natalia Rajchel

                      Klasa IIIc

Patrycja Ziembańska

                      Klasa IIIc

Monika Ziobrowska

                      Klasa IIIc

 

Anna Sopata-„Jak rozwinąć działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu „ Jeż”?

Marlena Kocyłowska

                      Klasa IIIc

Iwo Boczar

                      Klasa IIIa

Malwina Kata

                      Klasa IIIc

Kamila Matuszewska

                      Klasa IIIb

Paulina Bobala

                      Klasa IIIb

Bożena Tomasik-„Jak zaprojektować i wykonać gry matematyczne do matematyki?”

Zuzanna Bentkowska

                        Klasa IIIa

Aleksandra Krzywowiąza

                        Klasa IIIa

Eryk Adamiak

                        Klasa IIIa

Sylwia Maślak

                        Klasa IIIb

Kamil Janik

                        Klasa IIIb

 

Adrian Zapała-„Gwiazdy i inne ciała widoczne nad Leskiem w okresie jesiennym”

Piotr Otta

                  Klasa IIIb

Konrad Kubowicz

                  Klasa IIIc

Agata Niedziela

                  Klasa IIIa

Paulina Paszkiewicz

                  Klasa IIIa

Mateusz Hamulewicz

                  Klasa IIIb

Mateusz Iwańczyk

                  Klasa IIIb

 

Krzysztof Tomasik-„Jesteśmy autorami plansz do nauki języka angielskiego”

Szymon Zollner

                  Klasa IIIc

Jakub Sowa

                  Klasa IIIb

Patrycja Podstawska

                  Klasa IIIb

Martyna Hołub

                  Klasa IIIb

Maksymilian Habrat

                  Klasa IIIa

 

 

 

 

Ryszard Grzyb-„ Klub sportowy, którego jestem kibicem- Sanovia Lesko”

Marcin Piech

                 Klasa IIIc

Kamil Nykiel

                 Klasa IIIc

Krystian Piestrzyński

                 Klasa IIIa

Oliwia Hryców

                 Klasa IIIa

Karolina Dobosz

                 Klasa IIIa

Bartek Kapcio

                 Klasa IIIb

 

 

Alicja Lewandowska-„Uczeń online. Nowoczesne technologie w szkole”

Karolina Boroń

Klasa IIIa

Jakub Bosak

Klasa IIIa

Jakub Czekański

Klasa IIIa

Dagmara Grudniak

Klasa IIIa

Adrian Wilk

Klasa IIIa

Karolina Lewandowska

Klasa IIIa

Aleksandra Mysza

Klasa IIIa

Maciej Piątkowski

Klasa IIIa

Eryk Sadowski

Klasa IIIa

Kacper Solan

Klasa IIIa

Marta Sosenkiewicz

Klasa IIIa

Kamil Tulejbicz

Klasa IIIa

Kamila Walko

Klasa IIIa

 

  Rok 2012/13

 

„Jak poznać i polubić chemię?” – Jolanta Armata

P. Kruk

kl. 3a

D. Bańczak

kl. 3a

K. Smolińska

kl. 3a

E. Domaradzka

kl. 3a

A. Bieńczak

kl. 3a

„Jakie gatunki drzew występują w naszej okolicy?”- Grażyna Bochniak

M. Olszyk

kl. 3c

B. Ząbkiewicz

kl. 3c

D. Półkoszek

kl. 3c

P. Symber

kl. 3c

K. Conio

kl. 3a

„W jakich czasach żył i kim był Isaac Newton?”– Małgorzata Dudek

M. Uzdejczyk

kl. 3d

M. Wróblewski

kl. 3d

K. Domańska

kl. 3d

K. Piegdoń

kl.3d

M. Szramowiat

kl. 3d

M. Grzybowska

kl. 3d

„Ruch i dieta, czyli jak dbać o zdrowie” - Marta Michalsk-Konik

P. Folta

kl. 3a

J. Smolska

kl. 3a

N. Cap

kl. 3a

A. Hebda

kl. 3a

„ Miłość niejedno ma imię”- motyw miłości w literaturze - Elżbieta Krawiec

K. Hebda

kl. 3a

M. Nowak

kl. 3a

K. Gembuś

kl. 3b

K. Ochyra

kl. 3b

S. Woźny

kl. 3b

K. Wnęk

kl. 3b

„ Miłość niejedno ma imię”- motyw miłości w sztuce - Dorota Lasota

K. Bujak

kl. 3b

M. Piaskowy

kl. 3b

K. Stolarczyk

kl. 3b

M. Bator

kl. 3b

„Jak wyglądało życie codzienne ludności żydowskiej w Lesku na przełomie XIX i XX w.”- Leszek Lewandowski

K. Pancerz

kl. 3a

D. Kasprzyk

kl. 3a

P. Starakiewicz

kl. 3a

P. Pieńkowski

kl. 3a


„Czy Lesko jest atrakcyjnym miejscem dla turystów?”- Elżbieta Mądry

M. Inglot

Kl. 3c

N. Kalina

Kl. 3c

K. Samek

Kl. 3c

J. Wasińska

Kl. 3c

A. Krynicka

Kl. 3c

„Wykonanie boiska do koszykówki”- Grzegorz Nycz

M. Fijałka

kl. 3d

T. Bobak

kl. 3d

M. Warchoła

kl. 3d

Ł. Grzybowski

kl. 3d

T. Maślak

kl. 3b

„Sport w życiu człowieka - zdrowie czy zagrożenie?” - Andrzej Olesiuk

P. Rybacki

Kl. 3a

M. Otta

Kl. 3b

K. Słotwiński

Kl. 3b

B. Szuba

Kl. 3b

G. Miętus

Kl. 3c

„Zamek Sobieński – między legendą a historią” - Edyta Szewczyk

M. Mazur

kl. 3d

M. Bańczak

kl. 3d

D. Podsobińska

kl. 3d

P. Guzińska

kl. 3d

M. Osękowska

kl. 3d

J. Zanik

kl. 3d

„Pierwsza pomoc przedmedyczna” - Ryszard Wolan

M. Mularz

kl. 3d

A. Józefczyk

kl. 3d

D. Sabat

kl. 3d

J. Bogaczewicz

kl. 3d

„Jak polscy matematycy złamali szyfr Enigmy?”- Bożena Tomasik

M. Krzywowiąza

kl. 3a

J. Midura

kl. 3a

A. Bator

kl. 3d

D. Borgosz

kl. 3a

K. Kseniak

kl. 3a

„Sklepik szkolny naszą firmą”- Renata Janik, Sylwia Górecka

L. Sokolik

Kl. 3b

A. Seryłło

Kl. 3c

A. Kuc

Kl. 3c

E. Darasz

Kl. 3c

M. Skiba

Kl. 3c

J. Miętus

Kl. 3c

A. Matuszewska

Kl. 3c

D. Hańczuk

Kl. 3c

Projekt „Uczeń Online”- Alicja Lewandowska

Konrad Bosak

Kl. 3b

Rafał Darasz

Kl. 3b

Rafał Golik

Kl. 3c

Agnieszka Lach

Kl. 3c

Magdalena Mastalerz

Kl. 3c

Kamila Migielicz

Kl. 3c

Kacper Milczanowski

Kl. 3b

Klaudia Stach

Kl. 3c

Mateusz Sidorski

Kl. 3b

Magdalena Usyk

Kl. 3b

Angelika Wilk

Kl. 3c

Natalia Wójcicka

Kl. 3b

Martyna Wróblewska

Kl. 3b

Robert Zapała

Kl. 3b