Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
542
1307
509

+798

Wszystkich
Wszystkich 1 253 719

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Grupy i tematy projektowe

W roku szkolnym 2015/2016 z inicjatywy uczniów planowana jest dwukrotna prezentacja projektów gimnazjalnych: 21 marca 2016r. projekty sportowe i 25 maja 2016r.- II Szkolny Festiwal Międzynarodowy. Przedstawiamy planowane składy grup projektowych, ich uczniowskich liderów oraz opiekunów. Szkolnym Koordynatorem realizacji projektów edukacyjnych z ramienia Rady Pedagogicznej jest p. Elżbieta Krawiec, która już od pięciu lat pełni swoją funkcję.

 

PROJEKTY SPORTOWE

21.03.2016

 

Piłka nożna-p. Ryszard Grzyb

1.Jakub Wnęk II b

2.Kacper Maślak II b

3.Bartłomiej Stram II b

4.Mateusz Szymański II b

5.Filip Kędra II b

7.Jakub Dybaś II b

8.Filip Gnap  I c

 

Siatkówka-p. Renata Janik

1.Eryk Karkoszka Ia

2.Alicja Koncewicz Ic

3.Zuzia Tylka IIa

4.Paweł Watras IIa

5.Piotr Domaradzki IIa

6.Mikołaj Brajewski Ic

7.Aleksandra Czawa IIb

8.Michał Kaliniecki Ic

 

Koszykówka-p. Ryszard Wolan

1.Miłosz Zemlak Ia

4.Zosia Fijałka Ic

5.Anita Kłaputek Ic

6.Dominika Zielińska IIb

7.Wiktoria Kinal Ib

8.Jakub Feculak IIb

9.Karol Dziechciarz IIb

12.Grzegorz Gembuś IIa

 

Kulturystyka i fitness-p. Elżbieta Klus

1.Kalina Chwała IIb

2.Wiktoria Hałub IIb

3.Nina Śliwińska IIb

4.Dawid Ważny IIIc

5.Inez Conio IIa

6.Dawid Dudziński IIa

7.Klaudia Kendryna IIa

 

PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

25.05.2016

 

Anglia-D. Lasota

1.Chaberski Hubert

2.Michał Demko

3.Justyna Grela

4.Ida Kaliniewicz

5.Natalia Chaberska

6.Oliwia Misiewicz

 

 

 

Meksyk- p. M. Dudek

1.Emilia Wilińska

2.Mateusz Toczek

3.Alicia Koncewicz

4.Anita Klaputek

5.Martyna Gierula

6.Sylwia Matuszewska

7.Aleksandra Czurczak

 

Grecja-p. B. Tomasik

1.Zuzanna Tylka

2.Karolina Tedaw

3.Sandra Stach

4.Jagoda Andruch

5.Natalia Prawda

6.Kinga Reszczyńska

7.Łukasz Hryców

8.Maja Mazur

 

Egipt- p. A. Ceparska- Bąbel

1.Jessica Blasio

2.Paulina Bogdan

3.Karolina Bugiel

4.Krystian Walko

5.Martyna Krupa

6.Gabriel Iwańczyk

7.Wiktor Stefański

 

Hiszpania- p. A Krzywinska

1.Wiola Mysza

2.Gabriela Kierepka

3.Jakub Gładysz

4.Paweł Krok

5.Natalia Watras

6.Maria Błaszczak

7.Jakub Ławiński

 

Rosja- p. Elżbieta Mądry

1.Nina Śliwińska

2.Tomasz Krajewski

3.Wiktoria Faluszczak

4.Wiktoria Kosiek

5.Adrianna Wojtanowska

6.Gracjan Kubrak

7.Klaudia  Biernasiewicz

 

Francja- p. D. Lasota

1.Klaudia Kendryna

2.Wiktoria Kołub

3.Julia Grzybowska

4.Miłosz Baran

5.Jakub Kwiatkowski

6.Tomasz Bańczak

 

7.Kamila Ślęczkowska