Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
428
2058
2018

+40

Wszystkich
Wszystkich 1 351 933

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Wycieczka klasy Ib
Końcem listopada 2016 roku odbyła się jednodniowa wycieczka klasowa do Rzeszowa. W wycieczce brała udział klasa 1b oraz opiekunowie: Pani Agnieszka Mokrzyńska oraz Pani Renata Janik. Nasz autobus wyjechał spod szkoły o godzinie 8.15.
Przed samym wyjazdem każdy uczestnik dostał karteczkę z imieniem osoby którą miał obserwować przez całą wycieczkę, aby dowiedzieć się o niej jakichś nowych wiadomości. Do Rzeszowa dojechaliśmy na godzinę 10. Naszym pierwszym przystankiem było kino "Helios", w którym mieliśmy obejrzeć ekranizację książki Marcina Szygielskiego pt. "Za niebieskimi drzwiami".
 Z powodu wcześniejszego przyjazdu przed seansem mieliśmy trochę wolnego czasu. O godzinie 11 weszliśmy na salę kinową. Gdy film się  zakończył, wyruszyliśmy do podziemi Rzeszowa, gdzie zwiedziliśmy kompleks korytarzy.
Do domu wróciliśmy około godziny 16.00; nikt z nas nie mógł uwierzyć, że nasza prodróż tak szybko się skończyła. Podsumowując, wycieczka ta była bardzo udana, wzbogaciliśmy naszą wiedzę oraz wzmocniliśmy więzi.
Claudia Bryndza 1b