Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
396
2058
2018

+40

Wszystkich
Wszystkich 1 351 901

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Rok Sienkiewiczowski w naszej szkole
Przedstawiamy podsumowanie obchodów Roku Sienkiewiczowskiego w naszej szkole. Nasze działania były następujące:
1. W szkole został ogłoszony konkurs na przygotowanie pocztówek. Wpłynęło ogółem 54 prace, z czego 37 najładniejszych zostało wysłanych do Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. 
2. Oprócz tego została zorganizowana wystawa dzieł pisarza oraz konkurs wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza. Organizatorkami konkursu były Claudia Podsobiński i Paulina Ogarek  z klasy IIa. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Mimo niezbyt łatwego testu I miejsce z maksymalną ilością punktów zajęła Agnieszka Tyrkut, kolejne miejsca w czołówce zajęły: Maria Błaszczak, Martyna Gierula, Karolina Bugiel, Claudia Bryndza i Marcelina Wojtanowska. Gratulujemy! Dyplomy i nagrody wręczymy na najbliższej uroczystości.
Uczestnicy konkursu "Pocztówka do Pana Sienkiewicza", których prace zostały wysłane do Muzeum W woli Okrzejskiej to:
Klaudia Łukacz, Martyna Kostecka, Klaudia Leśniak, Paulina Ogarek, Nikola Słotwińska, Julia CZenczek, Claudia Podsobiński, Patrycja Warchoła, Justyna Grela, Marcelina Wojtanowska, Emilia Czenczek, Dominika Wojtczyk, Amelia Gembuś, Piotr Kisiel,Martyna Krupa, Kasia Kot, Roksana Tworzydlak, Julia Witlańska, Justyna Przybyła, Maja Mazur, Natalia Watras, Regina Kaim, Gabriela Gładysz, Jakub Golik, Ewelina Wojtczyk, Filip Szulc, Antek Piotrowski, Kasia Latusek, Claudia Bryndza, Daniel Sieńko, Daria Faluszczak, Wiktoria Przytulska, Jagoda Sanecka, Martyna Mastalerz, Marcelina Kardasz, Karolina Chorążak, Basia Krok.
Dziękujemy za przygotowanie pocztówek, będziemy czekać na wyniki konkursu, który trwa do końca grudnia 2016r. Poniżej można obejrzeć zdjęcia prac: