Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
539
1307
509

+798

Wszystkich
Wszystkich 1 253 716

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Archiwum sportowe

Archiwum wydarzeń sportowych z lat ubiegłych. Opracowanie: Ryszard Grzyb.

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe
Hoczew    06.10.2011r.
Kat. dziewczyn klasa I
Kinga Bobak – nie ukończyła biegu
Kat. dziewczyn klasa II-III
1 miejsce Karolina Ochyra – awans do finału wojewódzkiego
4 miejsce Patrycja Jachlewska
8 miejsce Justyna Olesiuk
14 miejsce Klaudia Stach
Kat. chłopców klasa I
3 miejsce Jakub Sowa- awans do finału wojewódzkiego
5 miejsce Michał Szczepański
7 miejsce Kamil Tulejbicz
8 miejsce Bartłomiej Kapcio
Kat. chłopców klasa II-III
1 miejsce Piotr Rajchel- awans do finału wojewódzkiego
2 miejsce Mateusz Mamrowicz- awans do finału wojewódzkiego
3 miejsce Patryk Jobczyk- awans do finału wojewódzkiego
4 miejsce Michał Krzywowiąza
Opiekun:    Grzegorz Nycz
Coca-Cola Cup 2011 I etap
Lesko    15.10.2011r     miejsce II
Skład drużyny: Dariusz Półkoszek, Michał Krzywowiąza, Piotr Rajchel, Tomasz Kabala, Karol Szmyd, Tomasz Sidorowicz, Patryk Jobczyk, Mariusz Mularz, Bartłomiej Kapcio, Bartłomiej Kabala.
Opiekun : Grzegorz Nycz
Powiatowa Gimnazjada koszykówki dziewcząt i chłopców
Lesko.    24.11.2011r.               miejsce I
Dziewczęta:
Skład dziewcząt: Oliwia Hryców, Magdalena Wojtanowska, Karolina Biedroń, Malwina Kata, Angelika Wilk, Luiza Sokolik, Adriana Hebda, Kamila Ambrosino
Trener : Grzegorz Nycz
Chłopcy:
Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Krystian Piestrzyński, Adrian Wilk, Dominik Domański, Jakub Sowa, Bartłomiej Kapcio, Damian Borgosz, Bartłomiej Ząbkiewicz, Piotr Franczak, Sebastian Miniak, Konrad Podgórski.
Trener: Grzegorz Nycz
Rejonowa Gimnazjada koszykówki chłopców
Ustrzyki Dolne.    13.12.2011r.    II m-ce
awans do półfinału wojewódzkiego.
Skład drużyny: Adrian Wilk, Dominik Domański, Krystian Piestrzyński, Bartłomiej Kapcio, Bartłomiej Ząbkiewicz, Damian Borgosz, Konrad Podgórski, Piotr Franczak, Jakub Sowa.
Trener: Grzegorz Nycz
Piłka ręczna
Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt
Olszanica.    11.01.2012r              miejsce IV
Reprezentację szkoły w przewadze stanowiły uczennice klas drugich: Karolina Ochyra, Klaudia Gembuś, Luiza Sokolik, Adrianna Hebda, Natalia Kalina, Aleksandra Krynicka, Magdalena Mastalerz, Angelika Wilk, Anna Kuc, Natalia Rajchel, Oliwia Hryców, Patrycja Folta, Paulina Domaradzka:
Opiekun  Ryszard Grzyb.
Piłka ręczna
Powiatowa gimnazjada  w piłce ręczna chłopców
Olszanica         11.01.2012r.            miejsce  I   awans na rejon
Skład drużyny:
Tomasz Kabala – bramkarz, Piotr Franczak, Piotr Rajchel, Konrad Podgórski, Patryk Jobczyk Jakub Dziechciarz, Albin Adamek, Tomasz Sidorowicz, Mularz Mariusz. Karol Szmyd, Mateusz Mamrowicz.
Opiekun drużyny: Grzegorz Nycz
Piłka koszykowa
Rejonowa gimnazjada piłki koszykowej dziewcząt
Lesko.             20.01.2012r                 IV m-ce
Trener: Grzegorz Nycz
Piłka siatkowa dziewcząt
PowiatowaGimnapiłki siatkowej dziewcząt
Lesko.    23.02.2012r.  miejsce II
Sklad drużyny: Ochyra Karolina, Domaradzka Paulina, Dudzik Natalia, Stelmach Karolina, Sokolik Luiza, Gembuś Klaudia, Rajchel Natalia, Sosenkiewicz Marta, Słotwińska Klaudia, Krzywowiąza Aleksandra
Trener drużyny: Ryszard Grzyb
Piłka koszykowa
Półfinał województwa koszykówki chłopców
Lesku 7-9 m-ce woj. podkarpackim
Skład drużyny: Piotr Franczak, Adrian Wilk, Bartłomiej  Kapcio, Krystian Piestrzyński, Konrad Podgórski, Jakub Sowa, Arkadiusz Domański, Dominik Domański.
Trener: Grzegorz Nycz
Skład drużyny:
Piotr Franczak, Adrian Wilk, Bartłomiej  Kapcio, Krystian Piestrzyński, Konrad Podgórski, Jakub Sowa, Arkadiusz Domański, Dominik Domański.
Piłka ręczna
Rejonowa Gimnazjada piłki ręcznej chłopców
Besko. 27.02 2012r     miejsce II    awans do półfinału wojewódzkiego
Skład drużyny:Tomasz Kabala – bramkarz, Piotr Franczak, Piotr Rajchel, Konrad Podgórski, Patryk Jobczyk Jakub Dziechciarz, Albin Adamek, Tomasz Sidorowicz, Mularz Mariusz, Karol Szmyd, Mateusz Mamrowicz, Jakub Bogaczewicz
Trener: Grzegorz Nycz
Półfinał wojewódzki  gimnazjady piłki ręcznej chłopców                                                                      Haczów.   13.03.2012r       7-9 m-ce     woj. podkarpackim
Skład drużyny:
Tomasz Kabala – bramkarz, Piotr Franczak, Piotr Rajchel, Konrad Podgórski, Patryk Jobczyk Jakub Dziechciarz, Albin Adamek, Tomasz Sidorowicz, Mariusz Mularz, Karol Szmyd, Mateusz Mamrowicz, Jakub Bogaczewicz. Trener drużyny Grzegorz Nycz.
Trener Grzegorz Nycz
Piłka siatkowa
Rejonowa Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców
Sanok.   27.03.2012             miejsce II
Skład: Mateusz Mamrowicz, Otta Hubert, Niemczyk Filip, Mularz Mariusz, Kabala Tomasz, Rajchel Piotr, Franczak Piotr, Józefczyk Adrian, Sabat Dariusz, Bogaczewicz Jakub, Golik Rafał, Maślak Dominik, Szmyd Karol.
Opiekun drużyny: Grzegorz Nycz
Biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców
Sztafetowe biegi przełajowe       Wołkowyja       04.04.2012
Reprezentacja chłopców: Michał Krzywowiąza, Jakub Sowa, Piotr Franczak, Karol Szmyd, Mateusz Mamrowicz, Tomasz Sidorowicz, Patryk Jobczyk, Pawel Rybacki, Piotr Rajchel, Mariusz Mularz, awans na szczebel rejonowy
Reprezentacja dziewcząt:Karolina Ochyra, Natalia Kalina, Stach Klaudia, Ewa Darasz, Adriana Hebda,Oliwia Hryców, Gembuś Klaudia, Patrycja Jachlewska, Justyna Olesiuk, Agnieszka Lach.
Opiekun: Grzegorz Nycz 10 x 1000m. Gratulacje!  Finał Wojewódzki sztafetowych biegów przełajowych Kolbuszowa
Skład sztafety: Michał Krzywowiąza, Jakub Sowa, Piotr Franczak, Karol Szmyd, Mateusz Mamrowicz, Tomasz Sidorowicz, Patryk Jobczyk, Pawel Rybacki, Piotr Rajchel, Mariusz Mularz. Opiekun: Grzegorz Nycz
Piłka nożna
Powiatowa Gimnazjada piłki nożnej chłopców
Lesko.  14 06.2012r             miejsce I
Skład drużyny: Dariusz Półkoszek, Michał Krzywowiąza, Tomasz Sidorowicz, Mateusz Mamrowicz, Patryk Jobczyk, Michał Szczepański, Mariusz Mularz, Tomasz Kabala, Piotr Franczak, Karol Szmyd, Kamil Nykiel, Hubert Otta, Bartłomiej Kapcio i Dariusz Sabat.
Opiekun drużyny Grzegorz Nycz.