Licznik odwiedzin

Odwiedzin [+/-]
Dzisiaj:
Wczoraj:
Przedwczoraj:
1931
1852
2005

-153

Wszystkich
Wszystkich 1 657 815

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Sonda

Junior Media

Młode Bieszczady

Projekt Uczeń Online

Supermemo

Basen Aquarius Lesko

Absolwenci szkoły
Nasza szkoła szczyci się tym, że jej absolwentami na przestrzeni lat zostało wielu wspaniałych ludzi, dziś uczących się i pracujących.Wielu założyło swoje rodziny. Mieszkają w kraju i za granicą. Często utrzymujemy z nimi kontakt, są gośmi na szkolnych imprezach, odwiedzają szkołę. Czasami możemy o nich przeczytać na stronach internetowych, w prasie. Na naszej stronie będziemy systematycznie zamieszczać informacje o wybranych absolwentach naszego gimnazjum.
 
 
Absolwentami naszej szkoły są członkowie Rady Miejskiej w Lesku:
Pan Tomasz Bebkiewicz- przewodniczący Rady 
 
 
 Pan Łukasz Podkalicki- wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. 
 
Ostatnio z ogromną radością dowiedzieliśmy się, że Polakiem Roku w Belgii został nasz absolwent, Adam Snarski
 
 
 Pan Adam otrzymał gratulacje od dyrektor szkoły, a w podziękowaniu napisał:
 
Szanowna Pani Alicjo! 
Jest mi ogromnie miło, że pamięta Pani swojego ucznia i bardzo dziękuję za gratulacje. Obiecuję, że jeśli tylko odwiedzę Lesko, to z wielką przyjemnością spotkam się zarówno z młodzieżą szkoły, jak i z radą pedagogiczną, jeśli tylko Pani jako dyrektor wyrazi akces takiemu spotkaniu.
Serdecznie i ciepło pozdrawiam z Brukseli.  
 
Poniżej przedstawiamy jego wypowiedź w związku z tym wspaniałym wydarzeniem:
"Polonia głosująca przyznała w moje ręce nagrodę Polaka Roku Belgia 2015!

Drodzy Państwo, teraz na spokojnie patrzę tak na tę nagrodę, przypominają mi się siłą faktu moje pierwsze chwile gdy życie zmusiło mnie aby znaleźć się tu w Brukseli. Jestem jednym z najszczęśliwszych Polaków żyjących tu i teraz w Brukseli. Otrzymałem nagrodę która dla mnie jest wyrazem Waszego poparcia dla tego co tworzę i organizuję przy Domu Polskim , EWSPA i portalu IPSA24. Odbieram to jako najwyższe wyróżnienie, gdyż dokonane przez Polonię. Dziękuję więc Polonii Belgijskiej, przyjaciołom wspierającym mnie w tej akcji, jak też wielu trzymającym za mnie kciuki i kibicującym mi rodakom, zwłaszcza w moim rodzinnym mieście Lesku. Nagroda ta jest dla mnie wielkim zaszczytem, ale też ogromnym zobowiązaniem w stosunku do Was. Obiecuje, nie w mojej naturze jest spoczywanie na laurach. Dziś dostałem od Państwa wielką siłę na dalsza drogę. Dziękuję z całego serca!

Zdobyłem 835 głosów, największą w historii konkursu, organizowanego przez Ambasadę RP w Brukseli po raz ósmy. Jest to dla mnie najcenniejsza nagroda bo prawdziwa i szczera od ludzi, którzy uznali moje działania za godne nagrody POLAKA ROKU w Belgii 2015. Odbieram te nagrodę jako najwyższe wyróżnienie. DZIĘKUJĘ zatem Polonii Belgijskiej, przyjaciołom wspierającym mnie w tej akcji, jak też wielu trzymającym za mnie kciuki rodakom, zwłaszcza w moim rodzinnym mieście Lesku.

Wszystkim nominowanym – tym nagrodzonym i nie, życzę dalszych wspaniałych realizacji na rzecz Polonii i również szczerze gratuluję".